Unisex Sweat Sauna Terleme Eşofmanı

 

Sweat Sauna Eşofman Nedir ?

 

Sweat markası ile Türkiye’de üretilen yerli malı sauna eşofmanıdır. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Alt ve üst eşofman olan sweat sauna eşofman takım olarak satılmaktadır. Sweat marka sauna eşofman kaliteli kumaştan Türkiye’de imal edilmektedir. Bay ve bayan kullanımına uygundur.

 

Günlük yaşamınızda rahatlıkla kullanılan sauna eşofmanı tüm sportif faliyetlerinizde kullanabilir kalitede üretilmiştir. Sweat sauna eşofmanı sportif aktiviteler yürüyüş ve koşu başta olmak üzere egzersiz ve fitness gibi faliyetlerinde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Kampanyalı tanıtım fiyatı ile hemen şimdi sipariş verin.

 

Sweat sauna eşofman hem bay hemde bayanlar kullanabilir. Bu yüzden unisex eşofman modelidir. Kaliteli ve sağlam kumaşa sahip olan sweat sauna eşofman solmaz, çekmez ve dayanıklıdır. Günlük kullanıma uygun olan sauna eşofmanın 60 ile 90 dakika kullanılması tavsiye edilir. Yürürken, koşarken, spor ve egzersiz yaparken isteğiniz zaman kullanabilirsiniz. Kampanyalı tanıtım fiyatı ile sipariş verebilirsiniz.

 

Sweat Sauna Eşofman Kullanımı ?

 

Türkiye’de üretilen sweat marka sauna eşofman alt ve üst takım olarak kullanılan eşofman modelidir. Koşu, yürüyüş, egzersiz ve fitness gibi faliyetlerde kullanabilirsiniz. Hanımlar ev işler ile uğraşırken ve uyurken sweat eşofmanı giyebilirsiniz.

 

Sauna eşofman günlük olarak 60 ile 90 dakika alt ve üst eşofman olmak sureti ile giyilerek kullanılması önerilir. Sauna eşofman çamaşır makinesi ve deterjanlı suda yıkamayınız elde yıkama yapınız. Herhangi bir alerji halinde kullanıma ara verilmeli ve daha sonra tekrar kullanılmalıdır. Kapıda ödeme ile imkanı ile hemen deneyin.

 

Sweat Sauna Eşofman Beden Seçimi !

 

Sweat sauna eşofman beden seçimi kiloya göre belirlenmektedir. Sauna eşofman siyah ve lacivert olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Beden seçimi nasıl yapılır. Kiloya göre beden aralıkları nelerdir. M – Beden (55 – 65) kg, L – Beden (65 – 75) kg, XL – Beden (75 – 90) kg, 2XL – Beden (90 – 105) kg, 3XL – Beden (105 – 125) kg olarak belirlenmiştir. Kilonuza uygun olan bedeni ve rengi seçin hemen kullanın.

 

Nasıl Satın Alırım ?

 

Kapıda nakit ödeme, kapıda kredi kartı ile ödeme, telefon ile ödeme, online ile ödeme, kredi kartı ile ödeme ve eft/havale ile ödeme imkanları sipariş verebilirsiniz. Detaylı bilgi ve sipariş için biz sizi arayalım kutucuğuna ad, soyad ve telefon numaranızı bırakmanız yeterlidir. Müşteri temsilcimiz en kısa sürede size ulaşacaktır. Ücretsiz kargo ve kapıda ödeme imkanları ile sweat termal sauna eşofman siparişi verebilirsiniz. Kampanyalı tanıtım fiyatı stoklar ile sınırlıdır.